Zadejte inzerát a rychle prodejte!

Roman Sanák
Roman Sanák

Hledám stavbní řemeslá

Hledám řemesla a to zedníky na ŽL nebo firmu na provedení oprav v RD omítky opravy vnějších ploch, obklad keramický a dlažby vč. zámkové dlažby, betonáž podlahy, malby a nátěry konstrukcí, dodávky truhlářských prací (obložení schodů v domě aj.) a další práce. Zaměření dle položek mohu dodat na vypracování cenové nabídky. Rozhoduje cena a kvalita a dodržování dohody. Termín od 5/2021 region okr. Vlašim Kontakt a další info na mail nebo telefon. Cena dohodou. Materiál můžu dodat.
Vaše jméno / firmaRoman Sanák
Urbánek
Urbánek

Hledáme parťáka -betonové ploty Praha

Na dlouhodobou spolupraci hledame zkuseneho a zodpovedneho kolegu idealne z Úval u Prahy nebo z Prahy. Hledáme parťáka, který bude schopný vést partu a řídit stavby. To znamená někoho, kdo postavil těchto plotů hodně a ví, že ho nic nepřekvapí. Prosim pouze česká národnost. Jedná se o stavbu jen tohoto typu betonových plotů. Nadprůměrné finanční ohodnocení. Dlouhodobá spolupráce. Firemní auto k dispozici. Pro vice informaci prosim piste na email nicobary@seznam.cz a napište něco o sobě - hlavně jakou máte zkušenost s těmito ploty. Zavoláme vám. Dekuji
Vaše jméno / firmaUrbánek
Dana Daňková
Dana Daňková

Hledáme tipaře

Nabízíme možnost velmi snadno získaných peněz. Až 10.000 Kč za 5 minut Vašeho času!

Znáte někoho, kdo má mnoho úvěrů, drahých kreditních karet a nezvládá již měsíční splátky?

Doporučte nám ho a my mu zajistíme tzv. americkou hypotéku (úvěr zajištěn nemovitostí), ze kterého si doplatí všechny nevýhodné závazky a bude tak mít pouze jeden úvěr, tzn. pouze jednu splátku, přičemž dobu splatnosti dokážeme "natáhnout" jako v bance - až na 20 let!

Nevadí nám negativní záznamy v bankovním registru, ani v registru Solus!

Stačí nám pouze tip, to znamená pro Vás žádná práce! Se zájemcem se spojíme telefonicky a vše potřebné zajistíme již my!

Vám za každého zájemce vyplatíme ihned ze zrealizovaného úvěru 1% z celkové výše úvěru.

Průměrná výše, o kterou klienti žádají, se pohybuje okolo 1.000.000 Kč, tzn. pro Vás činí odměna v tomto případě až 10.000 Kč za každého doporučeného klienta.

Podrobnější informace najdete na našich internetových stránkách, konkrétně na: www.nebankovnikonsolidace.cz/spoluprace

Na fin. trhu působíme již 29 let.
Vaše jméno / firma Dana Daňková
Jakub Janák
Jakub Janák

Horské kolo, Kellys MADMAN 10

Dobrý den, nabízím Vám, horské kolo Kellys MADMAN 10!
Kolo je v dobrém stavu, jsou znát lehké známky používání, má výrazný slopping, vedení lanek po spodní části horní rámové trubky.
Kola....27,5
Brzdy...kotoučové
v případě zájmu, či jakýchkoli dotazu, se ozvete.
CENA JE PEVNÁ!!
Vaše jméno / firmaJakub Janák
Jiří Faltus
Jiří Faltus

KN 95

Prodám KN 95, baleno po 40 ks. Doprava po Pardubicích zdarma.
Vaše jméno / firma Jiří Faltus
Michal
Michal

KTM 1290 SUPER DUKE R 2018

Prodám DUKA rok 2018 loni nový laďak ARROW velmi dobrý zvuk nové pneu. štítek barracuda. provozní oděrky jinak ok.Pouze prodej nemám zájem o výměnu splátky ...dohoda možná na místě chroničti slevovači prosím nevolejte nepište diky.na maily nereaguji
Vaše jméno / firmaMichal
Řídící jednotka chlazení Ford Mondeo mk4
Řídící jednotka chlazení Ford Mondeo mk4

Ladislav

Prodám řídící jednotku na chlazení (saharu) na Ford Mondeo mk 4 /2000cm/103 KW
Vaše jméno / firmaŘídící jednotka chlazení Ford Mondeo mk4
Karel Švestka
Karel Švestka

Montáž oken v Německu na HPP

Na hlavní pracovní poměr hledáme zkušené montéry na montáž ocelových a aluminiových konstrukcí. Přijímáme pouze zkušené montéry s praxí. Samozřejmostí je vyplácení denních diet v Eur + základní plat v Kč.
Vaše jméno / firma Karel Švestka
valkamla1
valkamla1

Nabízím půjčky vážným zájemcům.

Hledáte půjčku na rozjezd podnikání, ve kterém se jedná o realizaci projektu nebo na který potřebujete peníze z jiných důvodů nebo z jakéhokoli důvodu. Jsme připraveni půjčit každému, kdo má nárok na vrácení peněz. Sdělte mi prosím výši vaší žádosti o půjčku a její termín. Prosím kontaktujte mě
valkamla1@email.cz
Vaše jméno / firmavalkamla1
Nabízím: Měsíčně 500 až 124.000 kč
Nabízím: Měsíčně 500 až 124.000 kč

Nabízím: Měsíčně 500 až 124.000 kč

Zdravím. Chtěl bych vám nabídnout přivýdělek z domu, kdy se jedná o společnost, která spolupracuje se společnostmi zabývající se tvorbou her, aplikací, cestovním ruchem a dalšími které nás teprve čekají.

Můžete si zajistit velmi slušný vedlejší a později možná i hlavní příjem. Společnost, kterou vám nabízím má již přes 11 milionů spokojených členů a každým dnem jejich číslo roste. Jedná se o zajímavé výdělky. Je potřeba vstupní poplatek, který je potřeba všude. Jedná se o malou investici, která proběhne jen jednou a od té doby vám budou každou středu naskakovat peníze na účet. Investici, kterou do projektu obětujete máte během 14dní zpátky a měsíčně si můžete přijít na desítky tisíc. Ve všem vám pomohu v případě zájmu a pustíme se do toho naplno.
Vaše jméno / firma Nabízím: Měsíčně 500 až 124.000 kč