Show map

Právo a finance

Právo a finance

Nad Okrouhlíkem 2372/14, , 18000

www.apelenvaluation.cz

Zpracováváme znalecké posudky a ocenění v oboru ekonomika, jeden z prvních znaleckých ústavů, splňujících nové podmínky Ministerstva spravedlnosti ČR pro znalecké ústavy.

Dr. Odstrčila 51, , 67201

www.dmucetnictvi.cz

Nabízíme komplexní vedení účetní agendy, poradenství pro řešení problému, zpracování mezd a vnitřních směrnic.

Day to Day, s.r.o.

0 hodnocení

28. října 829/270, , 70900

www.daytoday.eu

Nebankovní půjčky a úvěry z vlastních zdrojů oproti zástavě nemovitosti. Řešení exekucí a jejich vyplacení, zastupování před věřiteli a exekutorskými úřady.

Eva Kadrmasová

0 hodnocení

Revoluční 1419, , 56501

www.ucetnictvi-chocen.cz

Nemáte čas starat se o své účetnictví? Je jedno jestli jste fyzická osoba, malá nebo střední firma. Vám všem nabízím vedení podvojného účetnictví, mezd a daňového přiznání. Ráda Vás také zastoupím v jednáních na úřadech. Pro podklady si jezdím osobně. Nab

Kaprova 14/13, , 11000

www.exchange.cz

Jedete do zahraničí a potřebujete si vyměnit peníze? Jsme tu pro vás! Bezhotovostní převody cizích měn včetně převodů do zahraničí a inkas ze zahraničí,vše zdarma, individuálním kurzem a u vybraných bank s vypořádáním do 5 minut. Nákup a prodej valut bez

HypoAsistent s.r.o

0 hodnocení

Opletalova 921/6, , 11000

www.hypoasistent.cz

S námi bude financování Vašeho bydlení jednoduché a maximálně úsporné. Zdarma Vám vyřídíme hypotéku v kterékoliv bance.

ING Bank N.V.

0 hodnocení

Plzeňská 344/1, , 15000

www.ingbank.cz

ING Bank poskytuje špičkový servis jak individuálním, tak i korporátním klientům. Privátní klientele ING Bank nabízí podílové fondy a spořicí účet ING Konto, který dosahuje výjimečného zhodnocení. Právnickým osobám nabízí komplexní servis v oblasti komerč

Ing. Lydie Zívalová

0 hodnocení

Lipová 1086, , 36222

Vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování DPH, silniční daň, poradenství v oblasti účetnictví, vedení mzdové a personální agendy pro společnosti i fyzické osoby.

gen. Klapálka 1388, , 27201

Daňový poradce - člen Komory daňových poradců ČR. Vedení podvojného účetnictví, daňové evidence. Účetní poradenství, kompletní daňové poradenství (DPH, daň s příjmů, zamezení dvojího zdanění).

Čujkovova 1736/30, , 70030

www.jkmc.cz

Jste předlužení nebo se nacházíte v těžké finanční situaci? Splácíte více než vyděláte? S našimi znalostmi a zkušenostmi vyřešíme Vaše problémy rychle a kreativně. Přímo pro Vás na míru vytvoříme jasný a zacílený ozdravný program finančního rozpočtu.