CZECHPOPTÁVKA

 

Jednatel a výkonný ředitel: Ladislav Holík

Praha 10, Charkovská 6/332, 100 00, ČR

IČ: 15162115  DIČ/EORI: CZ6204262042

GSM : +420 606 856 346

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.       

Bankovní spojení: ---------------------------

IBAN CZ----------------------------------------

(dále jen „Poskytovatel“)


Poptávající

Poptávajícím se rozumí každý subjekt, který si zadá prostřednictvím webu                            www.Czechpoptávka.cz poptávku.
(dále jen „Poptávající“)

 

Popis služby

 • a) Server slouží ke zprostředkování obchodních poptávek pro registrované dodavatele. Poptávkou se rozumí požadavek poptávajícího najít vhodného dodavatele poskytovaných služeb, nebo prodejce nabízeného zboží. Zároveň je prováděna kontrola vč. rozesílání odpovídajících poptávek na registrované dodavatele určeného druhu poptávky a zpřístupňuje kontakty, které usnadňují a zrychlují komunikaci mezi subjekty. Služba je provozována zdarma firmou  www.Czechpoptávka.cz
   
 • b) Po zadání poptávky na stránky www.Czechpoptávka.cz, může poptávající efektivně a velmi jednoduše zadat konkrétní požadavek na službu, či nákup zboží zdarma jednotlivým dodavatelům. Touto cestou mu bude poskytnuta široká řada nabídek k výběru. Po zadání poptávky je tato zveřejněna na webu a rozeslána jednotlivým dodavatelům, a to těm, kteří jsou zaregistrováni v daném režimu také zdarma. Operátor firmy uvedenou poptávku v rámci 2 pracovních dnů zveřejní na webu a má právo v případě nutnosti kontaktovat „Poptávajícího“ ve věci doplnění nebo prověření poptávky.
   
 • c) Kontaktní údaje dodavatele - poptávajícího se uloží do databáze a to ihned při zadání první poptávky. V návaznosti Vám bude zaslán odkaz,na jehož základě jste oprávněni kdykoliv zadávat nové poptávky, aniž by jste museli vyplňovat opětovně kontaktní údaje. Kontaktní údaje jsou zobrazovány všem zaregistrovaným dodavatelům a poptávajícím daného režimu zdarma.
   
 • d) Poptávající  neplatí žádný poplatek – zadání poptávky je zdarma a to v jakémkoli počtu. Není hrazeno ani rozesílání na dodavatele, kteří uvedenou službu poskytují.


Podmínky pro zadání poptávky:

 • Poptávka musí mít řádně vyplněné kontaktní údaje. Služba či nákup zboží musí být popsáno a vyplněno s přesností a jasným cílem. Přílohy a jejich velikost k poptávce jsou omezeny. Přiložit lze soubory, kdy každý z příložených souborů nesmí přesáhnout velikost 2MB.
 • Poptávka i kontaktní údaje musí být zadány pravdivě. Prvotním zájmem poptávajícího musí být nalezení vhodného dodavatele.
 • Nabízená služba nesmí být zneužita k jakýmkoliv negativním účelům.Smysl poptávky nesmí být skryt za účelem nabídky a propagace vlastního zboží a služeb.
 • Poptávající souhlasí s uvedením svých kontaktních údajů na webových stránkách www.Czechpoptávka.cz

 


Odstoupení od smlouvy

1. Poskytovatel služby

Jestliže jednání „Poptávajícího“ je v rozporu s obchodními podmínkami, podmínkami pro zadání poptávky, dobrými mravy, porušuje zájmy třetích osob a provozovatele serveru může poskytovatel služby odstoupit od smlouvy, nerozeslat a vymazat zadané poptávky bez udání důvodu.

2. Poptávající

Poptávající má možnost sám ukončit platnosti poptávky, prostřednictvím služby na              www. Czechpoptávka.cz Poptávku, která byla již jednou rozeslána dodavatelům, nelze doplnit, upravit nebo vzít zpět.

 

Ochrana osobních údajů
 

 • Se souhlasem „Poptávajícího“ jsou ukládány osobní údaje. Jedná se o jméno , příjmení a adresu, kontaktní údaje jako je telefonické spojení, e-mailová adresa, popř. název společnosti. Tyto údaje slouží pro zprostředkování obchodních poptávek mezi dodavateli a poptávajícími.
   
 • Poskytovatel služby má právo zasílat poptávajícímu na uvedené kontaktní údaje obchodní sdělení s novinkami, akčními nabídkami, inzercí, apod. Poptávající má právo prostřednictvím výše uvedených kontaktů se ze zasílání těchto sdělení odhlásit a to na výše uvedených kontaktech nebo odpovědí na obchodní sdělení, které bylo zasláno e-mailem.
   
 • Osobní údaje si může poptávající upravovat a měnit.


Závěrečná ustanovení

Provozovatel nemůže poskytnout záruku nepřetržité funkčnosti či bezchybného provozu a zabezpečení systému. Registrací firmy je vyjádřen bezpodmínečný souhlas s uvedenými podmínkami. Další i jiné vztahy a náležitosti, stejně jako obsah registrace, nesmí být v rozporu s obecně platnými zákony a souvisejícími předpisy.

Předmětem těchto obchodních podmínek je úprava smluvních vztahů mezi poskytovatelem  dodavatelem a poptávajícím a dodavatelem při poskytování služby a to zprostředkování obchodních poptávek pro registrované poptávající a dodavatele.

Smluvní vztah založený na těchto obchodních podmínkách vzniká mezi poptávajícím - dodavatelem a poskytovatelem okamžikem odeslání poptávky pomocí webového formuláře na www.Czechpoptavka.cz

Tyto podmínky nabývají platnosti jejich zveřejněním. Firma www.Czechpoptávka.cz, si vyhrazuje právo Obchodní podmínky měnit. Změnu a její účinnost společnost zveřejní vhodným způsobem na internetových stránkách www. Czechpoptávka.cz.

 

 


Informace pro dodavatele - popis služby

Systém www.Czechpoptávka.cz je novým produktem,který bude propojen se sítí katalogů dodavatelů. Chtěli bychom rozeslat co nejvíce komerčních a veřejných poptávek aby byla finanční hodnota co nejvyšší. Uživatelé, kteří poptávky zadávají, do budoucna ocení nejen rychlost ale i to že neděláme rozdíly mezi klasickou poptávkou a veřejnou poptávkou spoléháme a dáváme šanci zdarma  všem dodavatelům - poptávajícím, který systém nabízí. Zadavatelé poptávek jsou z řad firem, státních institucí, ale i koneční zákazníci. Doufáme, že počet zadaných poptávek bude stoupat o desítky procent.

 

Jak systém funguje?

Každý registrovaný dodavatel nebo poptávající má přístup zdarma k zadaným poptávkám z vybraného oboru a garantováno zasílání nových poptávek z těchto kategorií. Po registraci dodavatele  - poptávajícího je odesláno na zadaný e-mail potvrzení a již během prvních hodin je zasílání poptávek plně aktivní. Poté lze využívat archiv všech poptávek či nastavovat profil. Služba zasílání poptávek je aktivní až do ukončení platnosti, poté je dodavatel - poptávající vyzván k prodloužení.

Díky registraci do systému www.Czechpoptávka získáte:

 • okamžitý přístup k vybraným poptávkám na serveru www.Czechpoptávka.cz dle objednaného tarifu, který je jen jeden
 • zasílání odpovídajících a ověřených poptávek přímo na Váš e-mail
 • možnost nastavení vlastního profilu pro zasílání poptávek
 • bezplatnou registraci do systému pro dodavatele - poptávající www.Czechpoptávka.cz

Cena služby: Zdarma

 

Co Vám to přinese?
 

 • Registrace do systému www.Czechpoptávka.cz je dobře uváženým rozhodnutím. A to z důvodu služby zdarma na portálu poptávek a nabídek ze všech různých oborů Možnost,oslovit a nabídnout mnoho zajímavých zakázek z Vašeho oboru. To vše s tarifem zdarma a plnou podporou. Funkčnost i atraktivnost systému Vám potvrdí jen Vaše registrace a vstup do databáze.
Jste zde: Home Obchodní podmínky